KANGOO JUMPS NEDİR?

Kangoo Jumps , dünya çapında fitnes sektöründe lider ve tescilli bir spor ayakkabı markasıdır. 1990’lı yıllarda NASA, ayakkabılar üzerinde çalışmalar ve geliştirmeler yaparak, şu anki halini almasını sağlamış ve Kangoo Jumps’ı insanoğlunun icat ettiği en faydalı spor faaliyeti olarak adlandırmıştır. Bunun sebebi ise Kangoo Jumps’ın spor esnasında eklem, omurga ve kaslara binen yük ve basıncı %80’e kadar absorbe etmesidir. Dolayısı ile spor yaparken ve yaptıktan sonra herhangi bir eklem veya yoğun kas ağrısı duyulmamaktadır.

2000’lı yılların başında artık tıp merkezlerinden çıkarak spor salonlarına giren Kangoo Jumps, 2010’lardan itibaren Türkiye’de de büyük ilgi görmekte ve hızla yayılmaktadır. Kangoo Jumps’ın orijinal ve patentli ürünlerini Türkiye’deki tek resmi distribütörü olan Kangoo Club Turkey www.kangooclubturkey.com sitesinden online olarak kolayca temin edebilirsiniz!

Kangoo Jumps, altı yaşından itibaren çocuklar ve yetişkinler için her bedene ve her kiloya göre tasarlanmıştır. İçeride veya dışarıda her türlü zeminde bireysel ya da gruplar halinde müzik ve dans eşliğinde eğlenceli bir şekilde zıplayarak spor yapılmasını sağlayan oldukça güvenli ve çok stabil ayakkabılardır.

Şayet sporu eğlenceli bir şekilde yapmaya karar verdiyseniz o halde sağlığınız için lütfen ayakkabı alırken orijinal KANGOO JUMPS markasına dikkat ediniz!

Siz de Kangoo Jumps Türkiye ailesine katılarak spor yapmanın sıkıcı bir zorunluluk olduğu hissinden kurtulun!

Sağlıklı ve fit olmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

0 yorum

Yorumlar

Yorumunuzla katkıda bulunun...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.